<br />
<b>Notice</b>:  Undefined index: baslik in <b>/home/lau1/domains/lauragolf.com/public_html/sections/header2.php</b> on line <b>2</b><br />

Hem Tatil Hem Tedavi

Hem Tatil Hem Tedavi

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en önemli tatil bölgelerinden biri olan Antalya’da lüks bir tatil yaparken bir taraftan da diş tedavilerinizi yaptırabilirsiniz.

LAURA GOLF SEYAHAT ACENTASI
Sağlık turizmi alanında farklı bir anlayış ve işleyiş sağlamak için uzman hekimleriyle tedavileri gerçekleştirirken seyahat danışmanlarıyla da iş birliği içerisinde çalışan bir kurumdur. Uzmanlarımız size en iyi ve tatmin edici hizmetleri sunmak için farklı yöntemler geliştirmiştir.

TEŞHİS, TEDAVİ, SEYAHAT

TEŞHİS

Tedavinizden önce, ilk olarak bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz.
Verilerinizi inceledikten sonra doktorlarımız sizin için en uygun tedaviyi belirler. Danışmanlarımız yaklaşık fiyatı bildirdikten sonra, onayınız ile randevunuz planlanır.

 

 

TEDAVİ

Yöntemlerimiz sayesinde tedaviniz büyük ölçüde belirlenebilir. Eğer doktorunuz bazı testlere ihtiyacınız olduğunu düşünürse, size bilgi verilecek ve bu testleri hem Türkiye’de hem de kendi ülkenizde yapabilirsiniz. Bu yöntemin en büyük avantajı, Türkiye’ye gelmeden önce tedaviniz için gerekli bütçenizi öğrenmenizdir. Böylece, sizin için ek maliyetler olmayacaktır.

 

 

SEYAHAT

Türkiye’ye gelmeden önce ulaşım, konaklama ve hastane rezervasyonlarınız organize edilecektir. Bu rezervasyon kuponları, siz gelmeden önce size postayla gönderilecektir. Türkiye’ye geldiğinizde, tedaviniz ile alakalı ihtiyacınız olan her şey tarafımızdan organize edilecektir. Eğer isterseniz bu organizasyonu kendiniz de yönetebilirsiniz.